Home

Rtk 1 Live lajmet

RTK Module - For Real-Time 3D-Positionin

Albanisch KREDIT ANTRAG ab 3% - Kredite mit Günstiger Zinsen

RTK1 Liv

 1. TvMAK.Com, RTK 1 , RTK1 , rtk1 - tvmak.com,Shiko tv shqip,shqip tv, shiko tvmak, tv mak, ShqipTV, IPTV, Shqip TV Live online, Live Albanian TV, Kosovo TV.
 2. RTK, Pristina. 444,351 likes · 26,466 talking about this. Faqja zyrtare e Radio Televizionit të Kosovës në Facebook
 3. Promo Arkivi - Suhareka 1979 & Kolazh muzikor . RTK3 Lajmet e orës 13:00 21.05.2021 . RTK3 Lajmet e orës 12:00 21.05.202
 4. Watch Albanian TV live from your computer or mobile device with over 20 channels to choose from including RTK (Radio Televizioni i Kosoves), TV Klan, Arta (KTV), Rrrokum, News24, Super Sonic(music channel), FAN T
 5. g is transmitted in both Albanian and Macedonian and is based on the European concepts of information that aim to foster multi-ethnic coexistence in Macedonia. Alsat has a dynamic range of program

RTK Liv

RTK, Priština. Gefällt 444.282 Mal · 26.383 Personen sprechen darüber. Faqja zyrtare e Radio Televizionit të Kosovës në Facebook Shkabaj ju mundëson të informoheni me lajmet dhe motin e fundit, të dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe vende tjera, të shikoni mijëra video on-demand, të lexoni Horoskopin, e shumë të tjera!!!

Follow RTK:Facebook: http://smarturl.it/RTKfbWEB: http://smarturl.it/RTKwebRTK3 LAJME 14:00 04.03.2020Powered by OnAir.F Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment RTK3 LAJMET E ORËS 11:00. Në Isniq iu dha lamtumira e fundit atdhetarit dhe veprimtarit Xhevdet Bal

RTK3 LAJMET E ORËS 13:00. Delegazione Ducat e Gatchme versione informazione Dukes The public vaccine aluminum per team RTK Koha RTV 21 Telegrafi Express KosovaPress Kallxo.com Zëri Ekonomia Online IndeksOnline Radio Evropa e Lirë Deutsche Welle Zëri i Amerikës Lajmi.net Klan Kosova Insajderi Blic Gazeta Sinjali Epoka e re BotaPress Albinfo.ch Kosova Live 360 Kosova Sot Rrokum TV..

Lajmet e orës 19:30. Lajmet e orës 19:30. Gehe zu: Bereiche dieser Seite. Bedienhilfen. Facebook. E-Mail-Adresse oder Handynummer: Passwort: Passwort vergessen? Registrieren . RTK war live. 3. Januar 2018 · Lajmet e orës 19:30. 12.120 Aufrufe. Ähnliche Videos. LIVE. Muhamet Mufaku: Tani është rreziku për Netanyaohun, për një qeveri anti - Netanyahu. Ai tani po e shpallë këtë si. Siehe RTK 1 Live und dank unserer Website im Internet übertragen. Unser TV-Kanaldienst funktioniert in Chrome, Safari, Egde und Firefox. Zum Live-Fernsehen sind keine Plugins oder Registrierungen erforderlich. Ihr Fernseher mit einem kostenlosen webbasierten Programm, einem weltweit verfügbaren Tool, das sich ideal zum Anzeigen von RTK 1 im Internet! Sie möchten TV im Internet empfangen, um.

Shikoni Televizionet Shqiptare Live nga Kompjuteri ose telefoni juaj ANDROID & iPHONE - tvmak, maktv, TVMAK, tv mak.com. Të gjitha kanalet Web Programuesit Kontakt. Smart HOME. TV SHENJA. KLAN Macedonia. ALSAT-M. TV 21 - Maqedoni. Vizion Plus. RTK 1. RTK 3. RTV 21. TVM 2 - MRT2. RTV 21 MIX. RTV 21 NEWSBIZ. RTV 21 PLUS. RTV 21 POPULLORE. RTV 21 RTV 21 JUNIOR. RTV PENDIMI. MEKA LIVE. Tv. Ngjarjet e datës 24 maj 1 orë më herët; PSG mbetet pa kurorë, Lille befasia më e madhe në Evrop Lajmet 23.05.2021. Lajmet 23.05.2021. × . Qejfe qejfe kjo dynja - Nata e Faruk Sungur (Emisioni 19) 23 Maj 2021. 1 Kafe prej Shpisë - Ardit Stafaj & Salije Bajami 23.05.2021. 1 Kafe prej Shpisë - Prishtina Fashion Night 2021 (23.05.2021) 1 Kafe prej Shpisë - Përmbledhja e. Para 1 min literal.media Agim Ramadanit i kërkuan të antarësohej në LKÇK, ai refuzoi se ishte ushtar i popullit (Video) Shukrie Ramadani, bashkëshortja e heroit Agim Ramadani, e ftuar në emisionin Frontal në T7, thotë se vazhdon të jetojë me dhimbje Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.

RTK 1 - Pristina - Online ansehe

 1. me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar
 2. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 35
 3. Lajme Lajçak dhe shefi i diplomacisë greke bisedojnë për Ballkanin Perëndimor Lajme Vazhdon të respektohet armëpushimi mes Izraelit dhe Hamasit Lajme Teleferiku bie nga 15 metra lartësi, vdesin tragjikisht 14 persona në Itali Lajme Charlie Bit My Finger, pse u hoq nga YouTube një ndër videot më të klikuara Lajm
 4. RTV Ora News- Lajmi i fundit- - Duration: 1:34. Ora News Lajme 722,268 views. 1:34. Gjurmë Shqiptare - Preveza në Greqi, ku ende flitet gjuha Shqipe - Duration: 35:17. Top Channel Albania.
 5. nga COVID-19 në shtëpi.
 6. g

Lajmet - 20:00 - 05.05.2021 - Klan Kosova 05.05.2021 21: 26. Lajmet 20:00 - 04.05.2021 - Klan Kosova 04.05.2021 20: 49. Lajmet 20:00 - 03.05.2021 - Klan Kosova 03.05.2021 23: 56. Lajmet 20:00 - 02.05.2021 - Klan Kosova 03.05.2021 9: 24. më shumë . Televizioni Klan Kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009, me. Gerta Heta i këndon live në gjuhën kroate bashkëshortit. Yuri Kim: Marrëdhënia Shqipëri-SHBA mbi gjithçka! Politika. 4 kandidatë për kryetar të PD Politika. Lajmet më të klikuara . Cilat shtete votuan Shqipërinë në finalen e Eurovision Italia shpallet fituese e Eurovision 2021 Meta: Akuzat për Berishën, fletërrufe e porositur në Tiranë. Ekzekutohet me armë.

TV-KANALI DUKAGJINI - Shikoni video te ndryshme, Debate, Lajme dhe Videot tjera. Alle Nachrichten und Videos aus dem TV-Dukagjini, Informieren über aktuelles Listen online to RTK - Radio Kosova 1 95.7 MHz FM for free - great choice for Pristina, Kosovo. Listen live RTK - Radio Kosova 1 with Onlineradiobox.co Live - RTK 1 (MediaPlayer) - HQ Komento apo sinjalizo mbarvajtjen. Transmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia.tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i trete. Sugjerime per kete faqe... Email Twitter Facebook MySpace Google Live LinkedIn. Me shume destinacione Komente nepermjet Facebook Ndersa nepermjet Disqus, View Comments. 0 commenti » Leshoni komentin tuaj! Post più recente Post. Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programming of news, entertainment and four 24.

1 muaj paraburgim dy personave që sulmuan njëri-tjetrin në Ferizaj. #Policia e Kosoves #Arrestim #Vrasje #Therje #Veper penale. Follow Koha.net. Kulturë . Fahri Beqiri - profesori i themeleve të muzikës profesioniste Italia fiton Eurovisionin, publiku djeg triumfin e Zvicrës me shqiptarin Italia fiton Eurovisionin 2021 falë votave të publikut Historiku i Shqipërisë në. RTSH Sport 1 - TV-Kanali i Shqiperise ju argeton me Lajme, Filma e shume Emisione te ndryshme ne gjuhen Shqipe. Ju urojm argetim te mire me Televizionin Ju urojm argetim te mire me Televizionin +491732024220 info@zemra.co

RTK - RTK3 LAJMET E ORËS 17:00 01

Lajmet e fundit . Emiratet, të gatshme të ndërmjetësojnë për arritjen e paqes mes Izraelit dhe palestinezëve Për të dytën ditë me radhë Kosova nuk regjistron asnjë viktimë nga COVID-19 Evakuohen mijëra persona pas shpërthimit të vullkanit në Kongo Më shumë lajme . Përzgjedhja juaj 1 Në kërkim të punëtorëve 2 Gjithçka që duhet të dini rreth certifikatave për COVID. RTV Dukagjini, Obiliq. Gefällt 267.406 Mal · 38.833 Personen sprechen darüber. RTV Dukagjini Sales&Marketing +383 45 90 100 Lajme / Kryetari i LDK-së i gëzohet kthimit të Milanit në Champions League Sport / Milan rikthehet në Champions, Napoli mbetet jashtë - ndeshjet e fundit në Serie A Lajme / EULEX shpërndan deklaratën e Borrelit që të liberalizohen vizat për Kosovën Sport / Rrahmani shënon gol për Napolin Bota / Letra e shkruar nga Albert Einstein me ekuacionin e famshëm shitet për 1.2.

Radio Kosova1 është e vetmja radio në Kosovë që transmeton lajme në gjuhën angleze. Edicioni i lajmeve në gjuhën angleze Live at Five transmetohet në orën 17:00. English; Webseite; Gefällt mir 42 Hören 2. Kontakte; Ähnliche Radiosender. RTK - Radio Kosova 2; Bewertungen von RTK - Radio Kosova 1. 4. Ilir-Leonora Krasniqi. 27.09.2018. Pershendetje nja gjermanija a din qka pom vyn. Përmes këtij aplikacioni keni mundësinë që të informoheni për lajmet e fundit nga Kosova Rajoni dhe Bota. Aplikacioni ofron mundësinë e zgjedhjes së kategorive të lajmeve për të cilat keni dëshirë të informoheni. Gjithashtu mund të përcillni në kohë reale të gjitha kanalet e RTK-së: RTK1,2,3,4 sidhe RadioKosova1 dhe. RTK Radio Kosova Webradio online hören. Den kostenlosen Livestream von Radio RTK Radio Kosova aufrufen und weitere Radiosender entdecken

RTKLiv

RTK - Radio Kosova, Pristina. Live hören, Playlists sehen und Senderinformationen online EPNE NE LAJME SE KA DEMONSTRRATA KUNDER VRASJEN E DED GEC NE ST.GALL ME 27.11.2010 PARAQITNE NE LAJME JU LUTEM Nov. 26, 2010, 10:58 vorm. GMT Guest pershendetje radio kosova Nov. 2, 2010, 11:38 vorm. GMT Guest best radioWrite something on this wall! Okt. 25, 2010, 6:26 vorm. GMT hasantopko KOSOVA Sept. Lajme. MAQEDONI; RAJON; BOTA; Kronika e Zezë ; Sport; Showbiz; Teknologji; Argëtim; Shëndeti; Kuriozitete; Hoxha: Nuk do të lejojmë keqpërdorim të tokës bujqësore Policia arreston autorin e regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Hoxha: Jo e gjithë toka bujqësore shtetërore mund të shitet - ka Bytiqi: Problemi me Hellenic Petroleum është. Radio Kosova1 është e vetmja radio në Kosovë që transmeton lajme në gjuhën angleze. Edicioni i lajmeve në gjuhën angleze Live at Five transmetohet në orën 17:00. English; Veb-lokacija; Sviđa mi se 42 Slušajte uživo 0. Kontakti; Srodne radio stanice. RTK - Radio Kosova 2; RTK - Radio Kosova 1 komentara. 4. Ilir-Leonora Krasniqi. 27.09.2018. Pershendetje nja gjermanija a din qka. Lajme Shqip; Filma Shqip; Sharje pa kufi; Suche nach: Rtklive. On Mai 4, 2015 by admin [Gesamt: 128 Durchschnitt: 3.4/5] Als öffentlich rechtliche Rundfunkanstalt des Kosovo bietet RTK (Radio Televizioni i Kosovës - drejtperdrejt) neben zwei Radioprogrammen auch ein Fernsehprogramm an. Der Sender hat sich der freien und unabhängigen Berichterstattung verpflichtet. Sein TV-Programm wird. RTK Live; TVSH Shqip 1; RTSH 1; RTSH Film; RTSH Sport 1 - TV Kanali Shqip; RTSH Korca; RTSH Kuvend; RTSH Muzik; RTSH 24; Islami. Namazi; Seite wählen. TVSH Shqip 1 . Wir stellen Euch die wichtigsten albanischen TV Sender bereit. TV Shqip ist eine Auflistung der gängigsten Sendung im Kosova und Albanien. Wir liefern kein Streaming, sonder verweisen auf externe Inhalte. Alle unserer TV Shqip.

Listen online to the RTK - Radio Kosova 1 station for free. Listen live RTK - Radio Kosova 1 with i3radio.co Lajme Vullkani që shpërthen në Kongo vret 15 vetë, mijëra të tjerë evakuohen 4 hours më parë . Lajme Arrin në 14 numri i viktimave nga rënia e teleferikut në Itali 4 hours më parë. Lajme Shpërthen vullkani Nyiragongo në qytetin e Goma të Kongos (VIDEO) 4 hours më parë. Kosova Dita e Presidentit, këto janë aktivitetet e nesërme të Vjosa Osmanit 5 hours më parë. Lajme.

LIVE: RTK 1 - RTK 1 - TvMAK

 1. Çka po ndodh me RTK-në - LIVE. Arta Sopi. 21.12.2020 - 22:32. Në emisionin e KALLXO.com po diskutohet për situatën në të cilën gjendet transmetuesi publik, RTK. Kryetari i Sindikatës së Pavarur të RTK-së, Fadil Hoxha, flet për parregullsitë dhe problemet e këtij institucioni, duke filluar nga padia e bërë ndaj bordit për zgjedhjen e drejtorit e deri te selektimet e bëra ndaj.
 2. [Gesamt: 281 Durchschnitt: 3.2/5] RTK live. RTK (Radio Televizioni i Kosovës) ist die öffentlich rechtliche Rundfunkanstalt des Kosovo. Als der Sender 1999 seinen Sendebetrieb aufnahm, wurde das Programm nur zwei Stunden am Tag ausgestrahlt. Bereits 2002 reichte das Programm für 15 Stunden am Tag. Nur.
 3. Rruga Vicianum, 2/1 Arberi 10000 Prishtine Kosovë Email: [email protected] Tel: 038 753 465 Tel: 043 588 700 Tag. rtk. U gjetën 3 lajme: 20 Nëntor 2019. Kosovë . Gjykata ia ndryshoi pronësinë tokës milionëshe të RTP-së në emër të borxhit #RTK. 19 Nëntor 2019. Kosovë. SPERTK ka kërkesa për deputetët e legjislaturës së shtatë. #RTK. 12 Nëntor 2019. Kosovë. LDK.
 4. ojne, por nuk mungojne as ato ne gjuhet serbe, boshnjake, turke dhe rome. Ueb Faqja e RTK.Ueb faqja e RTK-se, ofron lajme dhe video material si dhe transmetim te drejtperdrejte ne internet nga te dy radiot
 5. Shiko Video Lajme nga RTK, KTV, DUKAGJINE, T7 e shume Televizione tjera Shqiptare. Gjitheashtu argetohu me SHOWs Shqip ODEON, OXYGEN, KOJSHIJA, KAFENEJA JONE, NJE NAT ME FATMIRIN etj. SERIALE KAFENEJA JONE, CKA KA SHPIJA, O SA MIRE, MINISTRIA E SHYHRETIT, et
 6. Lajme Pas goditjes që përjetuan nga pandemia, rihapen klubet e natës në Berlin. Lajme Shefi i diplomacisë greke dhe Lajçak diskutojnë për Ballkanin Perëndimor. Lajme Vullkani që shpërthen në Kongo vret 15 vetë, mijëra të tjerë evakuohen. emisionet Monday, 24 May 2021. 04:50live. Robi Plaket. 06:00 . Wazzup. 06:55 . Publicitet. 07:00 . Ora Shtatë. 10:55 . Publicitet. 11:00.
 7. 1) rtk live; 2) lajmet e fundit ne rtk; 3) lajmet sot rtk; 4) rtk programi; 5) rtk; 6) rtk kosova lajme; 7) rtk lajme; 8) rtk lajme shqiptare; 9) rtk lajme albanisch; 10) rtk lajme muzikshqip; 11) rtk live lajmet qendrore shqip; 12) rtk muzik shqip; 13) rtk gazeta shqip; 14) rtk koha ditore shqip; 15) rtk bild shqip; 16) lajme shqip; 17) rtl lajme shqip ; 18) rtv21 lajme shqip; 19) b92 lajme.

RTK - Live Faceboo

Lajme / Arrestohet një zyrtar policor për marrje ryshfeti Sport / Depay konfirmon interesimin e Barcelonës, por holandezin e kërkojnë edhe disa klube tjera Bota / Së paku 16 persona kanë humbur jetë në maratonën malore në Gansu të Kinës Sport / Nuno Espirito Santo dhe Wolvesi ndërpresin bashkëpunimin Lajme / Qeveria hap konkurs për drejtorë dhe anëtarë bordesh të. RTK3 Lajmet e orës 13:00 27.04.2021. Promo - RTK Story - Ku derdhen ujerat e zeza e marte 27.04.2021. TË REKOMANDUARA. Aktuale. Kryetari i Këshillit Evropian telefonon Kurtin, tregon se çfarë biseduan . SHBA: Do të punojmë për implementimin e Marr RTK3 Lajmet e orës 12:00 27.02.2020. Imazh - Puna e një minatori sot 20.02.2020. Studio e Hapur - Avokatia përballë drejtësisë 27.

Lajme 19:30 - RTKLiv

Jeta në Kosovë sonte drejtpërdrejt në RTK Sonte drejtpërdrejt prej orës 20:00, Jeta në Kosovë transmeton emisionin ku diskutohet për mënyrën se sa përkrahen të rinjtë dhe sporti në vendin tonë. Çfarë thotë Majlinda Kelmendi, kampione bote e Xhudos për këto çështje? Si duhet të popullarizohet sporti nëpër shkollat kosovare sipas trajnerit Driton Kuka? A [ Live television channel. Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and music and four 24-hour television servi . Albanian TV of America Albanien - Öffentliches Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in... RTK 1 Albanien - Lokales Radio Television of Kosovo is. RTK 1. Local TV, Albania, MioTV è sempre con te. The channel is not working? MioTv the Free Live Streaming Tv for all . INFO: Watching television via the Internet may experience slowdowns or video pauses, in most cases they are caused by poor connection quality. So if you don't have a strong signal right now, be patient and try again. ADVERTISING All TV broadcasters show advertisements. Watch RTK 1 TV Live broadcast. Shikoni drejtpërdrejt në vipotv ndeshjen kualifikuese të Kupës së Botës Kosova dhe Suedia. Shikoni drejtpërdrejt Kosovën dhe Gjeorgjinë - LIVE. Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Gjeorgjisë do të luhet të Enjten, 02 Shtator 2021 në ora 19:00, dhe do të transmetohet në RTK. Shikoni drejtpërdrejt Kosovën dhe Greqinë - LIVE. Ndeshja ndërmjet. FALLZAHLEN IM RHEINGAU-TAUNUS-KREIS Im Kreisgebiet gibt es insgesamt 7.025 bestätigte Fälle des Corona-Virus (SARS-CoV-2). (Stand: 22. Mai 2021). IMPFUNGEN IM RHEINGAU-TAUNUS-KREIS Im RTK-Impfzentrum Eltville am Rhein haben insgesamt 43.925 Personen die Erstimpfung und insgesamt 19.581 Personen die Zweitimpfung bzw. einmalig Johnson&Johnson gegen das Corona-Virus (SARS-CoV-2) erhalten

Shiko RTK Live ne kualitet te larte. RTK transmeton kanalin televiziv RTK1 dhe kanalet radiofonike RTK Live dhe Radio. Programet ne gjuhen shqipe dominojne, por nuk mungojne as ato ne gjuhet serbe, boshnjake, turke dhe rome. Ueb Faqja e RTK. Ueb faqja e RTK-se, ofron lajme dhe video material si dhe transmetim te drejtperdrejte ne internet nga. RTSH TV, TV, Programe, Filma, Sport. Telerevista-Rrugëtimi drejt Euro 2020-ritransmeti Live; Emisione. Foleja; Cult; Produksion . Puna jonë; Kulturë; Magazina; Opinione; Ngjarje *KYÇU; English; Serbian; Youtube; Facebook Lajme Biznes Sport Covid-19 Video Kulturë Magazina Ngjarje. Mblidhen rreth 2 mijë nënshkrime, Nushi: Të falen edhe gjobat e qytetarëve, pas 11 milionëshit për rrymën veri; Asnjë një i vdekur, 31 raste pozitive me COVID-19; MKRS zbulon prioritetet. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Sho

RTK - RTK3 LAJMET E ORËS 17:00 27

TV Shqip - Shqip TV - Albanian TV live - RTK Live - Arta

Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Zërit Shëndetësi Lajme; Këshilla mjekësore; Temat Javore; Ushqimi dhe Dieta; Mjekësi alternative; Punime profesionale; Psikologji; Të tjera; Kuzhina. Receta gatimi; Nga duart tua; Gurmania; Deserte; Sallata ; Përtej shijes; Auto. Auto Lajme; Auto Fun; Ngjarje; Sallonet; Teknologji. Lajme Teknologji; Aplikacione; Mobile; Geek; Këshilla Teknologjike; Internet; Media Sociale; Lojëra; Fun. Fun RTK Radio Kosova 1 Radio Stream live hören. Das RTK Radio Kosova 1 Internetradio hören Sie im Live-Stream bei uns RTK 1 (English: Radio Television of Kosovo 1, Albanian: Radio Televizioni i Kosovës 1), is a public TV Channel in Pristina, Kosovo, providing news and shows. As part of the Radio Television of Kosovo (RTK), a public service broadcaster, RTK 1 produces and airs newscasts, sports updates and talk shows of interest to Kosovo viewers

KTV - Kohavision - Lajmet e mbrëmjes, 12

Shqip Tv - Shiko Tv Shqi

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politike, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista. Lajme; Radio (https) Radio (http) Video; TV; Moti; Shpallje; Kryesoret; Tjerat ; Audio; i. Mediat Shqiptare; Kosovë Radio Evropa e Lirë. Telegrafi Express KosovaPress Kallxo.com Koha Lajmi.net Klan Kosova RTV 21 RTK Ekonomia Online IndeksOnline Gazeta Blic Gazeta Sinjali ATV Kanal 10 Albinfo.ch Deutsche Welle Zëri i Amerikës Epoka e Re Insajderi Front Online Zëri Botapress Kosova Sot. Tv Shqip Tv Shqip Live , Drejtperdrejt Live Shiko Shqip Tv Rtk Rtv 21 Ktv Koha Vizion Arta Ktv Tv Era Tv Cegrani Zico Tv Klan Kosova Tv Dukagjini Rrokum Tv Alsat M Tv Mitrovica Top Chanel Top News Rtv Sharri Tv Teuta Tv Boin Klan Albania Albanian Screen Supersonic Stv Folk Sky Syri Vision Vizion Plus Abc News Fan Tv Tv Jug Club Tv Utw News Tvr Televizioni TVR, BlueSky Blue sky Channel one. 2 Brazil 13 Brunei 1 Bulgaria 2 Burkina Faso 1 Cabo Verde 1 Cameroon 1 Canada 9 Chile 2 China 5 Colombia 4 Congo 1 Costa Rica 1 Cote D'ivoire 1 Croatia 4 Curacao 3 Cyprus 3 Czechia 3 Denmark 4 Dom. Rep. 7 Egypt 8 El Salvador 5 Eritrea 1 Finland 3 France 16 Georgia 4 Germany 28 Ghana 2 Greece 16 Guatemala 1 Honduras 2 Hong Kong 3 Hungary 15 Iceland 2 India 58 Indonesia 10 Iran 23 Iraq 8 Ireland. Kosova Live: Korrieri: Gazeta Metropol: RTK-ja: Koha Ditore Zëri i Kosoves: Revista Klan: Tirana Observer: Radio 21: BBC në Shqip: Zëri i Popullit. Gazeta Integrimi: Kosova Press: Zëri i Amerikës: Lajme.net: Gazeta Shqip 24 Orë Lajme: Deutsche Welle: Lajmet.com Gazeta Ex press: Lajmet BETA: Gazeta 'Ballkani' Shekulli: Gazeta Besa.

Lajme - Kosova So

Perdorni vetem Internet Explorer dhe shkarkoni VLC per ta shikuar live televizionet shqiptare. Ky eshte programi i cili patjeter duhet instaluar per te pare TV Shqiptare Download VLC 0.8.6 Ne rast problemve ne faqet tona na kontaktoni në lajmengaulqini@gmail.com. Boin TV (Offline) TV21 (Online) RTSH (Online) RTK (Online) TV Klan (Online) Vizion Plus (Online) Zico Lajmet e fundit. A po zbatohet Mini-schengeni? 22 Maj, 2021. Asnjë viktimë në 24 orët e fundit, Kurti: Kjo e shtunë i rritë shpresat tona 22 Maj, 2021. Lajm i mirë nga ANP për diasporen në Bremen të Gjermanisë. 22 Maj, 2021. Arrestohen pesë persona të dyshuar për disa vjedhje në Prishtinë. 22 Maj, 2021. Patrulla të Policisë te Vetëvendosje, reagon Manxhuka: S'kanë të.

Bazat E Islamit | Zemra

RTK-Lajmet - YouTub

33.9k Followers, 4,706 Following, 6,040 Posts - See Instagram photos and videos from RTK (@rtklivecom Top News - 1 humbje jete nga Covid-19/ 3862 testime dhe 23 raste të reja 22/05/2021 17:37 Top News - Rruga drejt ish-burgut të Spaçit/ Merr emrin 'rruga e mundimeve

LANGENFELD PAVARESIA E KOSOVES - ZemraDEBATE POLITIKE | DEBAT PLUS | RUBIKON | PRESING | IMAZH RTKTv shqip hd live - ALEBIAFRICANCUISINENatural Creme - ZemraVideo Filma Vizatimor Per Femi

Kelmendi ka thënë se RTK po vazhdon të humb besimin ndaj publikut duke i dhënë hapësirë kryesore në lajmet qendrore Albin Kurtit, RTK ka nji dashni të moçme për këtë person. Sipas Kelmendit, RTK ka kohë që e ka humbur shkëlqimin dhe po vazhdon me humbë besimin në misionin që e ka, me i shërby publikut. Kelmendi tha se sot mbi 4 minuta iu ndanë Kurtit në lajmet. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net. Për informacione info@syri.net, për reklama marketing@syri.net. Denonco . Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Në rregull. RTK - Radio Kosova is an internet and satellite radio station from Pristina, Kosova, providing News, Talk and Adult Contemporary music. Entertainment Music News Sports 90 tune ins Web - 128Kbps. Pristina - District of Pristina, Kosovo - Multilingual. Suggest an update. Visit the Radio's website Facebook. Twitter. 00381 38 242 273 Rr. Xhemail Prishtina nr. 12, Pristina, Kosova radiokosova. TvMAK.Com, RTK 3 , RTK3 , rtk3 - tvmak.com,Shiko tv shqip,shqip tv, shiko tvmak, tv mak, ShqipTV, IPTV, Shqip TV Live online, Live Albanian TV, Kosovo TV. RTK1 Live RTK SHIKONI NË: pin. RTK Radio Kosova - Lyssna på gratis online Radio Dukagjini: pin. Kohavision Rreth Botës: pin. ALSAT-M Tartuf, vanilje dhe ar, ja sa kushton çokollata më e : pin. Të Transmetohet Sonte Në Rtk - LoveGirls RTK e transmeton të regjistruar, debati i Dragashit bëhet bajat [Video] pin. RTV 21 Mix - Watch Live Online HD RTK 1: pin. IMA - InfoMedia Albania.

 • Finanzamt Stuttgart 3 Öffnungszeiten.
 • VW Leasing telefonnummer.
 • Choke Starterklappe.
 • IC Stuttgart Singen.
 • DaZ Zulassungsarbeit.
 • Big quran PDF.
 • W.D.R. Flotte.
 • Meckerpuppe.
 • Techniker SHK Schule.
 • Roboter vs Mensch.
 • Dunkermotoren bldc.
 • Studentenverbindung.
 • Ore probe industrial craft.
 • Magenta TV Netflix Premium.
 • STARLIGHT EXPRESS Bühne.
 • CT oder MRT Kopf.
 • DVD Fernbedienung verloren.
 • Flaschen zum Befüllen dm.
 • Corona Test Bergisch Gladbach.
 • Hera FD 44.
 • Wohnung Bad Homburg provisionsfrei.
 • One For All remote Codes Yamaha Receiver.
 • S hertogenbosch shopping.
 • UMG Göttingen Ausbildung 2020.
 • Mogul.
 • Eigener Router.
 • CarLo 615 Öffnungszeiten.
 • Ärzte Band.
 • Muss man in einer Gewerkschaft sein.
 • VBA On Error GoTo Fehler.
 • T Online Email Verzögerung.
 • Aml Ameen Sense8 Ausstieg.
 • Kambodscha Urlaub gefährlich.
 • Aprilia RS4 125 Tuning Zylinder.
 • Propeller Aufbau.
 • Love Island: the game Elisa.
 • Laubbäume bestimmen.
 • Anrede mit Gendersternchen.
 • Michels Klinik Norderney.
 • Mobilheim ganzjährig bewohnbar.
 • Setzmaschine forst.